Dnes, 31. augusta 2012, sa za priaznivého počasia uskutoční posledná tohtoročná jazda korčuliarov mestom v rámci projektu bratislava-inline. Z tohto dôvodu bude po 21. hodine krátkodobo obmedzená doprava na uliciach súbežných s trasou podujatia a uliciach trasu križujúcich. Jazda korčuliarov povedie z Auparku cez Krasovského, Viedenskú cestu, Rusovskú cestu, Námestie hraničiarov, Starohájsku a Kutlíkovu k Technopolu a späť po rovnakej trase. Na uvedených úsekoch bude nutné rátať s miernym meškaním liniek MHD, najmä liniek premávajúcich súbežne s trasou korčuliarov (linky 80 83 84 88 95 98 99 901).
Na štart podujatia pri Auparku je možné sa dopraviť linkami MHD č. 50 (z Nového Mesta, Ružinova a Nív), 83 (z Technopolu, Nám. hraničiarov, Dúbravky, Patrónky, Hodžovho nám. a Zochovej), 84 (z Ovsišťa, Dvorov, Hroboňovej, Hodžovho nám. a Zochovej), 88 (z Ovsišťa a Dvorov), 91 (z Nového mosta, Lúk, Jaroviec, Rusoviec a Čunova), 93 (z Lúk, Dvorov, Hlavnej stanice, Hodžovho nám. a Zochovej), 94 (z Lúk, Dvorov, Vazovovej, Hodžovho nám. a Zochovej) a 191 (z Nového mosta, Lúk, Jaroviec a Rusoviec).
Po skončení jázd sú k dispozícii tieto spoje:
- linka 50 z Auparku pod Most SNP, na Nivy, do Ružinova a Nového Mesta: 22:40, 22:55, 23:15
- linka 80 z Auparku na Zochovu a Kollárovo nám.: 22:42, 22:57, 23:12, 23:27
- linka 83 z Auparku na Zochovu, SAV, Patrónku a do Dúbravky: 22:43, 22:58, 23:13
- linka 83 z Auparku na Nám. hraničiarov a Dostihovú dráhu: 22:31, 22:46, 23:02, 23:22
- linka 84 z Auparku do Ovsišťa: 22:25, 22:55
- linka 88 z Auparku pod Most SNP: 22:35, 22:50, 23:05, 23:20, 23:35
- linka 91 z Auparku na Lúky, do Jaroviec, Rusoviec a Čunova: 22:32, 22.42*, 23:02, 23:12* (* - ide po Jasovskú)
- linka 93 z Auparku na Smolenickú a Vyšehradskú: 22:37, 22:47*, 22:57*, 23:07, 23:22* (* - zachádza cez Betliarsku ul. k Vozovni Petržalka)
- linka 93 z Auparku na Zochovu, Hodžovo nám. a Hlavnú stanicu: 22:31, 22:41, 22:51, 23:01, 23:16, 23:46
- linka N80 z Auparku na Farského, do Ovsišťa, Kopčian a ku Kúpalisku Matador: 23:35 (platí nočná tarifa)
- linka N93 z Auparku na Smolenickú, Vyšehradskú a Jasovskú s prípojom do Jaroviec, Rusoviec a Čunova: 23:35 (platí nočná tarifa)
Bližšie informácie o bratislava-inline nájdete na stránke www.bratislavainline.sk.
Ehm