Vybraná zastávka | Čas odchodu | |
---|---|---|
Spoj 11 | Spoj 17 | |
Nové mesto, Juh III | 12:00 | 13:55 |
Autobusová stanica | 12:12 | 14:07 |
Veľká, nám. | 12:23 | 14:18 |
Veľká, cintorín | 12:25 | 14:20 |
Spišská Sobota, nám. | 12:36 | 14:31 |
Autobusová stanica | 12:44 | 14:39 |
Spoj 12 | Spoj 18 | |
Autobusová stanica | 12:50 | 14:40 |
Spišská Sobota, nám. | 12:58 | 14:48 |
Veľká, cintorín | 13:09 | 14:59 |
Veľká, nám. | 13:10 | 15:00 |
Autobusová stanica | 13:20 | 15:10 |
Nové mesto, Juh III | 13:24 | 15:14 |