Autobusová linka 810435 Spišská Nová Ves - Smižany - Čingov- (Spišské Tomášovce)
odchody zo zastávky: Sp.Nová Ves, Aut.stanica - nástupište 14:
5:50 Xk, 6:45 X, 9:20, 12:00 X, 14:35 X, 16:10 X, 22:25 X
5:50 Xk, 6:45 X, 7:20 a, 8:00, 9:20, 12:00 X, 13:20 a, 14:35 X, 15:30 a, 16:10 X, 17:20, 19,20, 22:25 X
VYSVETLIVKY
X - premáva v pracovné dni.
a - premáva v sobotu a nedeľu
k - premáva len po zastávku Čingov,kopec a vynecháva zastávku Čingov,parkovisko
Autobusová linka 810438 Spišská Nová Ves - Sp.Štvrtok - Hrabušice- Betlanovce
odchody zo zastávky: Sp.Nová Ves, Aut.stanica - nástupište 16:
5:20X, 6:35 L(6)p, 6:35 Xp, 8:30 , 8:30 Lp, 8:30 Xt, 11:20 XLp, 11:20(6), 13:30 C, 14:30 a, 14:30Xp, 15:30 X, 16:15 X, 18:25, 19:55 X, 22:25 a, 22:25 Z,
VYSVETLIVKY
X - premáva v pracovné dni.
a - premáva v sobotu a nedeľu
p - premáva až po zastávku Hrabušice,píla (roklíny Piecky a Sokol ) cez zastávku Hrabušice,Podlesok (roklina Suchá Belá)
L - premáva v letnej turistickej sezóne od 1.7. do 31.8.
6 - premáva len v sobotu , nepremáva vo sviatok.
Z- premáva zachádzkou cez Čingov,kopec , Spišské Tomášovce a Letanovce
t - premáva do 31.3. a od 1.11. a spoj obsluhuje aj zastávku Letanovce,ObÚ
c - premáva v dňoch školského vyučovania