Okrem štandardných spojov, ktoré premávajú počas sobôt, budú premávať aj posilové spoje.
Od pondelka 27. decembra do piatka 31. decembra 2021 budú všetky linky premávať podľa cestovných poriadkov platných pre sobotu. Okrem riadnych spojov premávajúcich podľa sobotňajších cestovných poriadkov budú premávať aj posilové spoje podľa tabuľky nižšie.
Zoznam posilových spojov u jednotlivých liniek (linka, odchody, trasa) je nasledovný:
Linka | Odchody | Trasa |
7 | 8:35, 10:35, 12:35, 14:35, 16:35, 18:35 | Divadlo Jonáša Záborského - Širpo |
8:50, 10:50, 12:50, 14:50, 16:50, 18:50 | Širpo - Trojica, (ďalej ako linka 23) | |
13 | 4:42 Pažica - 4:55 Severná - 5:03 Vyšná Šebastová - 5:21 Karpatská - Kpt. Nálepku | |
14 | 4:43 Sabinovská - 5:00 Kanaš - 5:15 Veľký Šariš, (ďalej ako linka 45) | |
5:35 Čierny most - 5:43 Sabinovská - 6:00 Kanaš - 6:15 Veľký Šariš | ||
6:12 Záborské - 6:17 Logistické centrum - 6:23 Železničná stanica - 6:30 - Kanaš | ||
Spoje o 13:30, 17:30, 21:33 skrátené po zastávku Košická | ||
7:00, 15:36, 17:36 | Kanaš - Veľká pošta | |
15:10, 17:10 | Divadlo Jonáša Záborského - Kanaš | |
15 | 6:27 Za Kalváriou - 6:35 Obrancov mieru - 6:47 Detská nemocnica | |
19 | 5:10, 6:00, 7:00 | Solivar - Fakultná nemocnica a späť |
23 | 4:47 (z Polikliniky), 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00 | Trojica - Malý Šariš |
7:00, 9:00 | Trojica - Malý Šariš - Veľký Šariš | |
11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30 | Malý Šariš - Trojica | |
7:25, 9:25 | Veľký Šariš - Malý Šariš - Trojica | |
26 | 7:46, 15:31, 21:35 | Veľká pošta - Spinea |
8:07, 15:43, 22:09 | Spinea - Čierny most | |
Nepremáva v piatok 31. decembra 2021 | ||
41 | 5:18 K Surdoku - 5:27 Surdok - Veľká pošta, (ďalej ako linka 24) | |
44 | 6:02, 14:05, 16:05 | Veľká pošta - Dulova Ves |
14:30, 16:30 | Dulova Ves - Kpt. Nálepku | |
6:20 Dulova Ves - 6:29 Kysucká - 6:32 Pod Šalgovíkom - 6:39 Čierny most - 6:45 Detská nemocnica | ||
45 | 5:15, 6:15 | Veľký Šariš - Delňa |
N1 | 3:43 Pod Šalgovíkom - 4:07 Sídlisko III - 4:12 Sabinovská - Dopravný podnik | |
5:03 Pod Šalgovíkom - 5:27 Sídlisko III - 5:32 Sabinovská - 5:41 Širpo |
Spoločné ranné rozjazdy (prestupné uzly):
Čas | Zastávka | Smer | Linky |
5:39 | Na Hlavnej | Trojica |
|
5:27 | Čierny most | Na Hlavnej |
|
5:40 | Železničná stanica | Košická |
|