Všetky linky premávajú podľa cestovného poriadku pre nedeľu a sviatok do cca 17. hodiny, ďalej premávajú linky N1 a N2
Vo štvrtok 24. decembra 2020 na Štedrý deň budú všetky linky premávať podľa cestovných poriadkov platných pre nedeľu a sviatok. Premávka podľa štandardného cestovného poriadku bude ukončená okolo 17. hodiny.
Prehľad ukončenia jednotlivých liniek (linka, posledný odchod) je nasledovný:
Linka | Odchod | Smer |
1 | 16:32 | Nižná Šebastová - Solivar |
17:07 | Solivar - Nižná Šebastová | |
2 | 16:35 | Budovateľská - Obrancov mieru |
16:25 | Dúbrava - Obrancov mieru | |
4 | 16:50 | Sídlisko III - Pod Šalgovíkom |
16:46 | Pod Šalgovíkom - Sídlisko III | |
5 | 16:45 | Obrancov mieru - Budovateľská |
16:50 | Obrancov mieru - Trojica | |
8 | 16:40 | Sídlisko III - Sibírska |
17:15 | Sibírska - Sídlisko III | |
10 | 15:59 | Fakultná nemocnica - Sibírska |
16:38 | Sibírska - Fakultná nemocnica | |
11 | 16:35 | Na Rúrkach - Solivar |
16:21 | Divadlo Jonáša Záborského - Na Rúrkach | |
12 | 15:15 | Šidlovská - Sibríska |
16:30 | Sibírska - Šidlovská | |
13 | 15:20 | Veľká pošta - Vyšná Šebastová |
15:52 | Vyšná Šebastová - Kpt. Nálepku | |
14 | 15:30 | Veľká pošta - Záborské |
15:55 | Záborské - Kanaš | |
16:36 | Kanaš - Veľká pošta | |
15 | 16:10 | Detská nemocnica - Za Kalváriou |
16:48 | Za Kalváriou - Detská nemocnica | |
18 | 16:50 | Divadlo Jonáša Záborského - Cemjata |
17:10 | Cemjata - Poliklinika | |
19 | 16:59 | Fakultná nemocnica - Solivar |
15:38 | Solivar - Fakultná nemocnica | |
21 | 16:45 | Trojica - Fintice |
17:26 | Fintice - Nižná Šebastová, ďalej pokračuje ako linka N2 | |
22 | 16:37 | Šidlovec - Teriakovce |
17:08 | Teriakovce - Trojica | |
23 | 16:00 | Trojica - Malý Šariš |
16:30 | Malý Šariš - Trojica | |
24 | 16:20 | Veľká pošta - Haniska |
16:33 | Haniska - Kpt. Nálepku | |
26 | - | Nepremáva |
27 | 16:10 | Terchovská - Hviezdna |
16:30 | Hviezdna - Terchovská | |
28 | 16:52 | Delňa - Ľubotice - Šarišské Lúky |
29 | 16:03 | Sídlisko III - Detská nemocnica |
16:22 | Detská nemocnica - Sídlisko III | |
32 | 16:57 | Trojica - Sibírska |
36 | 14:41 | Pod Šalgovíkom - Trojica |
38 | 16:55 | Sídlisko III - Sibírska |
16:48 | Sibírska - Sídlisko III | |
39 | 16:45 | Sídlisko III - Švábska |
17:08 | Švábska - Sídlisko III | |
41 | 16:20 | Divadlo Jonáša Záborského - Surdok |
16:38 | Surdok - Veľká pošta | |
42 | 16:56 | Veľká pošta - Borkút |
17:15 | Borkút - Čierny most | |
44 | 16:40 | Solivar - Čierny most |
45 | 16:22 | Delňa - Veľký Šariš |
17:00 | Veľký Šariš - Na Hlavnej - Dopravný podnik | |
46 | 16:30 | Veľká pošta - Ruská Nová Ves |
16:50 | Ruská Nová Ves - Čierny most |
Po 17.00 budú premávať už len nasledujúce spoje:
Linka | Zo zastávky | Odchody |
N1 | Sídlisko III | 18:25, 19:55, 20:55, 21:55, 22:55 |
Solivar | 17:48, 18:48, 20:18, 21:18, 22:18, 23:18 | |
Pod Šalgovíkom | 17:58, 18:58, 20:28, 21:28, 22:28, 23:28 | |
N2 | Sídlisko III | 17:10, 17:40, 18:10, 18:40, 19:10, 19:40, 20:10, 20:40, 21:10, 21:40, 22:10, 23:25 |
Nižná Šebastová | 17:38, 18:08, 18:38, 19:08, 19:38, 20:08, 20:38, 21:08, 21:38, 22:53 |
Ďalej premávajú nočné linky N1 a N2 podľa bežných cestovných poriadkov pre nedeľu a sviatok.