Posilová doprava počas priebehu konania festivalu (od 15.00 do 23.30 h)
Linka P - kyvadlová doprava zabezpečená v 20min. intervaloch medzi spojmi:
Železničná stanica – Mlyny – Interhotel Nitra – Rázc. pod Zoborom – Amfiteáter
odchody: 15.14, 15.34, 15.54, 16.14, 16.34, 16.54, 17.14, 17.34, 17.54, 18.14, 18.34, 18.54, 19.18, 19.38, 19.54, 20.14, 20.34, 20.54, 21.14, 21.32, 21.52, 22.12, 22.32, 22.52 a 23.12 h
Amfiteáter – Rázc. pod Zoborom – SPŠP – Tržnica – Železničná stanica
odchody: 15.32, 15.52, 16.12, 16.32, 16.52, 17.12, 17.32, 17.52, 18.12, 18.32, 18.52, 19.12, 19.32, 19.52, 20.12, 20.32, 20.52, 21.12, 21.32, 21.52, 22.12, 22.32, 22.52 a 23.12 h
Spoj zastaví po trase na všetkých zastávkach.
Zväčšiť mapu
Posilová doprava po skončení festivalu (cca o 23.30 h)
Linka P2 (spoj bude vykonaný na trase linky 2):
Amfiteáter – Rázc. pod Zoborom – SPŠP – Tržnica – Rázc. Železničná stanica – Mäsokombinát – Kostolná – Dom Matice slovenskej – Golianova – Edisonova – Klokočina, Kmeťova
Spoj zastaví po trase na všetkých zastávkach.
Zväčšiť mapu
Linka P17 (spoj bude vykonaný na predĺženej trase linky 17):
Amfiteáter – Rázc. pod Zoborom – Divadlo A. Bagara – Párovská – Hollého – Hviezdoslavova – Klokočina, Kmeťova – Diely, Kmeťova – Žel. zastávka Mlynárce – Mlynárce, SAD
Spoj zastaví po trase na všetkých zastávkach.
Zväčšiť mapu
Na posilových spojoch bude platiť bežná tarifa MHD.