trolejbusová linka N1 s odchodom 23:26 po trase Vozovňa Kremnička - Sládkovičova - Kyjevské námestie - Úsvit - Štefánikovo nábrežie - Železničná stanica
autobusová linka A s odchodom 23:30 zo zastávky Rudlovská cesta - Auris cez Ďumbiersku - Rudohorskú - Karpatskú - Karlovo - Strieborné námestie - Námestie SNP
autobusová linka B s odchodom 23:34 po trase Skubín - Tajovského - Úsvit - Námestie SNP
Odchod naspäť je naplánovaný na 01:15 z Námestia SNP (linky A a B), resp. 01:20 zo Štefánikovho nábrežia (linky N1 a B).