- Električka linky H11 bude premávať po trase linky 11 z Nám. Ľ. Štúra do Rače. Prestup medzi električkou a autobusom bude na zastávke Detvianska / Čachtická. Odchody budú nasledovné:
- z Nám. Ľ. Štúra do Rače: 08:30, 09:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30; spoje o 17:30 a 18:10 len po ŽST Vinohrady
- z Rače do centra: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 a 17:40; spoje o 8:10 a 9:10 začínajú pri vozovni Krasňany smer mesto
- Autobus linky H56 bude jazdiť medzi zastávkami Čachtická a Lokomotívne depo I (Rendez). Odchody budú nasledovné:
- z Rače na Rendez: 09:05, 10:05, 11:05, 12:05, 13:05, 14:05, 15:05, 16:05 a 17:05
- z Rendezu (Lokomotívne depo I) do Rače: 09:50, 10:50, 11:50, 12:50, 13:50, 14:50, 15:50, 16:50 a 17:30 - posledný spoj, z Rače ide do garáže Hraničná (sobota) / vozovne Krasňany (nedeľa) s prepravou prípadných záujemcov
Prístup do areálu podujatia je zo zastávky autobusu Lokomotívne depo I cca 5 minút pešo. Okrem historických vozidiel je možné použiť električky 3, 5, 16 s prestupom v Rači (zastávka Detvianska / Čachtická) na autobusy liniek 52 a 56 alebo električky 2 a 4 s prestupom na Zlatých pieskoch na autobusy linky 56.