- N21 Hlavná stanica - Patrónka - Dúbravka - Devínska Nová Ves
- N29 Hlavná stanica - Kramáre - Devín
- N31 Hlavná stanica - Hodžovo nám. - Cintorín Slávičie údolie
- N33 Hlavná stanica - Račianske mýto - Nám. Ľ. Štúra - Dlhé diely
- N34 Hlavná stanica - Hodžovo nám. - Karlova Ves - Dúbravka
- N37 Hlavná stanica - Patrónka - Lamač - Záhorská Bystrica
- N44 Hodžovo nám. - Koliba
- N47 Hodžovo nám. - Valašská
- N53 Hlavná stanica - Hodžovo nám. - Vajnory
- N55 Hlavná stanica - Hodžovo nám. - Rača
- N56 Rača, Hečkova - Východné - Zlaté piesky (prípoj k linke N55 a N53)
- N61 Hlavná stanica - Hodžovo nám. - AS Mlynské Nivy - Trnávka - Letisko
- N70 Hlavná stanica - Hodžovo nám. - Ružinov - Vrakuňa - Podunajské Biskupice
- N72 Hodžovo nám. - AS Mlynské nivy - Dolné hony
- N74 Hlavná stanica - Ružinov - Vlčie hrdlo
- N80 Hlavná stanica - Hodžovo nám. - Nový most - Einsteinova - Zrkadlový háj - Kopčany - Kúpalisko Matador
- N91 Petržalka, Jasovská - Jarovce - Rusovce - Čunovo (prípoj k linke N93)
- N93 Hlavná stanica - Hodžovo nám. - Nový most - Vyšehradská - Jasovská
- N95 Hlavná stanica - Hodžovo nám. - Nám. Ľ. Štúra - Starý most - Ovsište - Zrkadlový háj - Vozovňa Petržalka
- N99 Vozovňa Petržalka - Budatínska - Holíčska - Pajštúnska - Jiráskova - Osuského - Nám. hraničiarov - Jantárová cesta - Bosákova - Ovsište
K téme nočných spojov pripravujeme sériu správ vrátane schém a ďalších podrobností. Na stránkach imhd.sk nové informácie prinesieme akonáhle ich DPB zverejní.